Muzyczne Zakończenie Lata – Gorzów 2020

Muzyczne Zakończenie Lata – Gorzów 2020

9 września 2020 Administrator

To będzie prawdziwy muzyczny show, jakiego do tej pory nie widzieliście! Coś wyjątkowego na otarcie łez po dobiegających końca wakacjach. Królowa polskiej muzyki popularnej Maryla Rodowicz w duecie z królem disco polo Zenkiem Martyniukiem rozgrzeją Was mocniej niż letnie upały. Tylko w Gorzowie Wielkopolskim, już 13 września przeżyjecie totalny muzyczny i widowiskowy odlot. Będziemy świętować, przyśpiewując znane polskie hity.

Wspólny występ tej dwójki już niejednokrotnie udowodnił, że muzyka łączy porywając tłumy publiczności do wspólnego świętowania. Obok ich hitowych przebojów trudno przejść obojętnie, każdy je zna i przyśpiewuje! Przecież to w końcu król i królowa muzyki rozrywkowej, którzy tworzą fascynujące muzycznie królestwo, w którym ludzie bawią się, tańczą, śpiewają i wspólnie świętują.

Czym tym razem zaskoczy nas „duet marzeń”? Przekonacie się już 13 września w Amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, podczas roztańczonego Muzycznego Zakończenia Lata. Nie może Was zabraknąć!

Źródło: koncertomania.pl